Informacijos nuo 2016-02-02

8.00 val. visi susirenkame aktų salėje - giedosime Tautišką giesmę;
Mokiniai pagal galimybes pasipuošia vėliavos spalvos drabužiais ar akcentu:
Geltona spalva - 1a,b,c;2a,b,c; 3a,b klasės;
Žalia spalva - 4a,b,c,d; 5a,b; 6a,b,c klasės;
Raudona spalva - 7a,b; 8a,b klasės.
Prie aktų salės vyks mokinių dailės darbų paroda. Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, Audra Steponavičiūtė, Vilė Mikučionytė, Daiva Širvinskienė, Regina Vincent, klasių auklėtojai.

STEBIMĖS - DŽIAUGIAMĖS - DIDŽIUOJAMĖS
MILDA DAUNORAITĖ: ... muzika yra toks dalykas, kuris labai lavina atmintį

MILDA DAUNORAITĖ - mūsų progimnazijos aštuntokė. Mergaitės gyvenimas - tai muzika.   Milda  yra "SOS Talents Foundation - Michel Sogny" fondo stipendininkė. Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ pagrindinės stipendijos muzikos kategorijoje laimėtoja, jauniausia „maximalistė“. Su Milda apie muziką kalbasi jos suolo draugė Gabrielė Zuzevičiūtė. Plačiau

STEBIMĖS - DŽIAUGIAMĖS - DIDŽIUOJAMĖS
GYTIS KIŠKIS: „Kai kurie mano, kad, kai girdi pagyrimus, sunku „neužriesti nosies“, mano atveju yra priešingai - gavęs pagyrimą stengiuosi įrodyti, kad buvau jo vertas“.

Septintokas Gytis Kiškis - Anykščių kyokushin karate klubo „Takas“ sportininkas, Lietuvos vaikų kyokushin karate čempionatų nugalėtojas ir prizininkas, daugkartinis vaikų Aukštaitijos taurės laimėtojas ir prizininkas. Su Gyčiu ne apie mokslus, o apie sportą kalbasi jo lietuvių kalbos mokytojas Alvydas Rimavičius.

1.    Jeigu pristatytų draugai, kaip manai, ką jie apie tave pasakytų?
Sunku atsakyti į šį klausimą. Visi mes turim teigiamų ir neigiamų savybių. Gal paklauskit jų?...Ir man būtų įdomu sužinoti, ką manyje draugai vertina labiausiai :
2.    Kas tave atvedė į pirmąją karate treniruotę?
Į pirmąją karate treniruotę mane atvedė vyresnis pusbrolis. Abu mano pusbroliai lankė karate, todėl ir aš susidomėjau šiuo sportu. Plačiau