">
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikasProgimnazijos facebook puslapisInformacijos nuo 2015-12-16

Gruodžio 17 d. 10 val. 4a kl. mokinių Kalėdinis spektaklis ikimokyklinukams.   Mokytojos Jolita Karosienė, Svetlana Šerelienė, Daiva Verbickienė, Laima Pačinskaitė
Gruodžio 18 d. po 3-5 pamokų (pertraukų metu) Kalėdinė prekyba mokyklos fojė. Ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas
Gruodžio 18 d. 13 val. aktų salėje vyks Kalėdinis aukcionas. Ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas
Gruodžio 18 d. 5-8 klasių mokinių Kalėdinis renginys:
                         17.00-17.30 val. - pasiruošimas karnavalui klasėse;
                         17.30-20.00 val. - renginys aktų salėje
                                                                                      Mokytoja Nijolė Šaltenytė, 5-8 klasių auklėtojai
Gruodžio 23 d. 9-11.30 val. pradinių klasių mokinių Kalėdinis karnavalas aktų salėje;
                        11.30-12.00 val. - Kalėdinė mugė
                                                                                      Atsakingi pradinių klasių ir technologijų mokytojai
Gruodžio 23 d. 14 val. Kalėdinė popietė progimnazijos darbuotojams.
                                                                                      Nijolė Šaltenytė, Gitana Valančiūnienė, Stasė Milevičienė
2016 m. sausio 5 d. 11 val. Metodinės tarybos posėdis
                                                                                       Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, MT pirmininkė Dalia Keibienė
2016 m. sausio 7 d. 10 val. vyks darbo grupių strateginiam 2016-2018 m. progimnazijos planui rengti susirinkimai.
                                                                                       Darbo grupių koordinatoriai
2016 m. sausio 6 d. 10 val. 19 kab. mokytoja Violeta Raugalienė pristatys mokinių įsivertinimo bei vertinimo priemones bei įrankius (kaip juos susikurti mokytojui)
Bibliotekoje  vyksta "Nieko rimto" leidinių  mugė.
Mes ateities mokslininkai: kokį kraštą paliksime ateities kartoms?
2015-12-21

Sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be nuo jungtuko paspaudimo užsižiebiančios lemputės, kompiuterio, televizoriaus, mikrobangų krosnelės ir daugybės kitų buitinių prietaisų. Šiuolaikiniam žmogui sunku patikėti, kad dar prieš 100 metų žmonės gyveno be elektros.  Šiandien vis daugiau mąstoma apie atsinaujinančius energijos šaltinius. Plačiau

SVEIKINIMAS


Adventinė popietė bendruomenei
2015-12-22
Kai lapkritis užleidžia vietą gruodžiui, šis laikas pasikeitimų atneša ne tik gamtai, bet ir sielai. Tai mistiškas laikas, Advento mėnuo, kurio ramybė ir susikaupimas veda į didžiausią krikščionių šventę - Kalėdas. Gruodžio 23 dieną mūsų progimnazijoje vyko adventinė popietė, kurią organizavo mokytoja Nijolė Šaltenytė, bibliotekininkė Gitana Valančiūnienė ir direktorės pavaduotoja ūkio reikalams Stasė Milevičienė. Džiugu, jog popietėje dalyvavo ne tik mokyklos administracija, mokytojai, bet ir techninis personalas.
Popietė prasidėjo angelų viena po kitos uždegamomis žvakėmis, kurios simbolizavo Kristų - pasaulio šviesą. Kultūros centro šokių kolektyvas "Baltoji pavana" (vadovė J Ūselienė) sušoko renesansinį šokį, kuris nuteikė šventiškai. Sveikinimo žodį mokyklos bendruomenės nariams tarė Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos vikaras Nerijus Papirtis. Kunigas kalbėjo apie skelbiamus Šventuosius Gailestingumo metus ir pakvietė visus ieškoti gailestingumo savo širdyse. Popietės metu skambėjo ne tik kalėdinės giesmės, eilės, tačiau buvo galima pasiklausyti ir Kristaus gimimo istorijos. Progimnazijos direktorė Jurgita Banienė sveikinimo kalboje, remdamasi  J.V.Getės "Faustu", kalbėjo apie nesibaigiančią kaitą ir akimirkas, kurias norėtųsi sustabdyti, kad galėtume atvira širdimi pamatyti tai, kas svarbiausia. Taip pat mokyklos vadovė įteikė gėlių puokštę pradinių klasių mokytojai S.Šerelienei linkėdama sėkmės kitame darbe.
Popietei pasibaigus neskubėjome išsiskirstyti - pasidalinome įspūdžiais, džiaugsmu, linkėjimais ir sveikinimais artėjančios gražiausios metų šventės proga.


Laukiamiausios metų šventės  jau ne už kalnų!
2015-12-17

Kuo užburia Kalėdos? Kepamais kūčiukais ir meduoliais, ir skaniais mandarinais, ir puošnia eglute, ir, žinoma, šalčio gūsiu arba lėtai krintančiom puriom snaigėm. Bet še tau, kad nori... "Ši gruodžio 18-oji gali būti šilčiausia per beveik 250 metų - penktadienį kai kurios orų stebėjimo stotys šalyje jau fiksuoja šios dienos šilumos rekordus, - skelbia sinoptikai. Sako, kad šilčiausia buvę Kybartuose bei Šilutėje, bet ir Antano Vienuolio progimnazijoje penktadienį temperatūra buvo aukštesnė nei visada.
Po trečios, ketvirtos ir penktos  pamokos (pertraukų metu) vyko Kalėdinė mugė mokyklos fojė. 13 val. aktų salėje nugriaudėjo Kalėdinis meduolių aukcionas. O vakarui atėjus prasidėjo 5-8 klasių Kalėdinis vakarėlis. Visos klasės paruošė įdomius prisistatymus, susirinkę žiūrovai negailėjo plojimų nykštukams penktokams, džiugiai sutiko lipančius ant scenos šeštokus ir septintokus, na, o labiausiai visus išjudino "Du gaideliai ir Co" iš 8a klasės bei pasauliui madas pradėję diktuoti "panevėžiečiai" (8b klasė).
2015 - ieji skaičiuoja paskutines dienas. Geri ar blogi jie buvo, mums patiems spręsti. Linkime visiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, progimnazijos darbuotojams prasmingai nugyventi likusias metų dienas, su artimaisiais sutikti ramų Kūčių vakarą, jaukiai praleisti šv. Kalėdas ir triukšmingai pasitikti ateinančius Naujuosius metus.
Pasakykime ačiū praėjusiems metams, o gal tiesiog gyvenimui.


Meduolių aukcionas
2015-12-18
Gruodžio 18 d. 13 val. progimnazijos mokiniai, mokytojai ir svečiai rinkosi į Kalėdinį aukcioną, kurį jau antrus metus organizuoja ekonomikos bendrija "Mistika" ir jos vadovas mokytojas V.Gudėnas.
Šiais metais, kaip niekada, buvo daug svečių: Europos parlamento nario Petro Auštrevičiaus padėjėjas Vilmantas Jasiukonis, progimnazijos tarybos pirmininkas Kazys Šapoka, šiek tiek pavėlavęs į aukcioną atskubėjo Seimo narys konservatorius Sergejus Jovaiša. Aukcione dalyvavo progimnazijos direktorė Jurgita Banienė, ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas, etikos mokytoja Nijolė Šaltenytė, pradinių klasių mokytoja Ilona Tartilienė. Per 45min. trukusį renginį buvo parduoti 9 mokinių iškepti meduoliai: nuo paprastučių, tradicinių iki įspūdingų meduolių - namelių. Aukciono bendra suma - 74 eurai. O dėl meduolinio namelio ypač atkakli kova vyko tarp progimnazijos direktorės Jurgitos Banienės ir Seimo nario Sergejaus Jovaišos (buvusio šios mokyklos auklėtinio). Skanėstą net už 21 eurą įsigijo direktorė. Visi aukciono dalyviai į namus parsinešė po gardų meduolį. Progimnazijos bendruomenė nuspręs, kam atiteks aukcione uždirbti pinigai. Tikimės, kad jie bus panaudoti kilniems tikslams.


Jaunučių choro kalėdinė  šventė
2015-12-18
Gruodžio 18d. muzikos mokytoja Vilė Mikučionytė sukvietė jaunučių choro dainininkus į linksmą kalėdinę popietę. Renginio vedėjos Vakarė ir Gabija pasidžiaugė,kad šie metai  choristams buvo dosnūs renginių ir išvykų. Pavasarį mokiniai dalyvavo moksleivių chorų perklausoje ,,Mes- Lietuvos vaikai" Panevėžyje ir laimėjo II laipsnio diplomą. Gegužės pabaigoje choristai vyko į Viktoro Kuprevičiaus bendrojo lavinimo mokyklų chorų festivalį  Kaune. Birželį į moksleivių dainų šventę „Mes-Lietuvos vaikai" Klaipėdoje.  Skanduodami „Kelkim nykščius už Anykščius!" vaikai žygiavo per šį pajūrio miestą  į vasaros estradą ir skambiausias savo dainas skyrė Lietuvai.
Kalėdinės šventės metu progimnazijos choro dalyviai  sveikino vienas kitą, keitėsi dovanėlėmis, žaidė etnografinius žaidimus,šoko, dainavo. Jaunųjų choristų laukė įdomi atrakcija - choro nominacijų teikimas: nominacijos  „Choro pažangiausias",  „Choro šypsenėlė“,  „Choro choreografas", „Choro bitelės", kt.
Choro šeimininkėlės Vaiva, Kotryna,Dagnė,Luknė,Vakarė ir kepėjas Matas vaišino meduoliukais ir užrašę padėkos žodžius  teikė „Choro fanams" - tėveliams, asmeninėmis ar savo įmonių lėšomis padėjusiems įsigyti  choristų drabužius, parėmusiems vaikų  pramogas išvykose. Tėveliams skambėjo gražiausios choro kalėdinės dainos ir nuoširdus „ačiū ačiū ačiū". 
Ridita Tveritnevienė


1-4 klasių rytmetis „Šventų Kalėdų belaukiant“
2015-12-23

Kai medžiuose žvaigždės ir pasakos tviska,
Ateina Kalėdos per žėrintį mišką.  
R. Skučaitė

Gruodžio  23d. šventiškai pasipuošę progimnazijos pradinukai rinkosi į rytmetį „Šventų Kalėdų belaukiant“. Renginyje dalyvavo visos klasės: kas šoko, kas dainavo, kas eiles skaitė. Pirmaklasiai atliko dainelę „Ledinukai“( mokytoja Daiva Širvinskienė) ir šoko „Besmegenių šokį" (mokytoja Irma Baukytė). 3b klasė su mokytoja Daiva dainavo apie kalėdų elnius, o 3a klasės mokiniai dūdelėmis ir mušamaisiais instrumentais atliko nuotaikingą kalėdinę melodiją. Puikios nuotaikos netrūko. Antrokai,vadovaujami muzikos mokytojos Vilės Mikučionytės, dainuodami parodė  sniego senio pokštus, o ketvirtokai - „Senelės pasaką".
Kalėdų naktis- stebuklų pilna,
Kalėdų nakty-vaikystė mana.
Stebuklas įvyko - Kalėdų senelis pasibeldė į duris.  Vaikai su seneliu linksmai šoko, žaidė  ir dalijosi dovanėles.
Ridita Tveritnevienė