Informacijos nuo 2015-12-16

Gruodžio 17 d. 10 val. 4a kl. mokinių Kalėdinis spektaklis ikimokyklinukams.   Mokytojos Jolita Karosienė, Svetlana Šerelienė, Daiva Verbickienė, Laima Pačinskaitė
Gruodžio 18 d. po 3-5 pamokų (pertraukų metu) Kalėdinė prekyba mokyklos fojė. Ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas
Gruodžio 18 d. 13 val. aktų salėje vyks Kalėdinis aukcionas. Ekonomikos mokytojas Valentinas Gudėnas
Gruodžio 18 d. 5-8 klasių mokinių Kalėdinis renginys:
                         17.00-17.30 val. - pasiruošimas karnavalui klasėse;
                         17.30-20.00 val. - renginys aktų salėje
                                                                                      Mokytoja Nijolė Šaltenytė, 5-8 klasių auklėtojai
Gruodžio 23 d. 9-11.30 val. pradinių klasių mokinių Kalėdinis karnavalas aktų salėje;
                        11.30-12.00 val. - Kalėdinė mugė
                                                                                      Atsakingi pradinių klasių ir technologijų mokytojai
Gruodžio 23 d. 14 val. Kalėdinė popietė progimnazijos darbuotojams.
                                                                                      Nijolė Šaltenytė, Gitana Valančiūnienė, Stasė Milevičienė
2016 m. sausio 5 d. 11 val. Metodinės tarybos posėdis
                                                                                       Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, MT pirmininkė Dalia Keibienė
2016 m. sausio 7 d. 10 val. vyks darbo grupių strateginiam 2016-2018 m. progimnazijos planui rengti susirinkimai.
                                                                                       Darbo grupių koordinatoriai
2016 m. sausio 6 d. 10 val. 19 kab. mokytoja Violeta Raugalienė pristatys mokinių įsivertinimo bei vertinimo priemones bei įrankius (kaip juos susikurti mokytojui)
Bibliotekoje  vyksta "Nieko rimto" leidinių  mugė.
Mes ateities mokslininkai: kokį kraštą paliksime ateities kartoms?
2015-12-21

Sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be nuo jungtuko paspaudimo užsižiebiančios lemputės, kompiuterio, televizoriaus, mikrobangų krosnelės ir daugybės kitų buitinių prietaisų. Šiuolaikiniam žmogui sunku patikėti, kad dar prieš 100 metų žmonės gyveno be elektros.  Šiandien vis daugiau mąstoma apie atsinaujinančius energijos šaltinius.
Gruodžio 10 - 11 dienomis Antano Vienuolio progimnazijos aštuntokų komanda išvyko į Kaišiadorių raj. Stasiūnų kaimo turizmo sodybą. Ji dalyvavo UAB "Renerga" (UAB "Renerga", užsiimanti elektros energijos gamyba iš atsinaujinančių energijos šaltinių, yra koncerno "Achemos grupė" narė) edukacinio projekto "Tvarus energetikos vystymasis" kalėdinėje viktorinoje. Kalėdinės viktorinos esmė: moksleivių sukauptų žinių patikrinimas ir namų užduočių vertinimas. Šių metų viktorinos namų užduotis buvo sukurti  edukacinį filmuką "Mes ateities mokslininkai: kokį kraštą paliksime ateities kartoms?" Pasitarę su mokytoja Skaidre Kvietkauskiene nutarėme filmuke kalbėti apie praeities ir ateities transportą bei madas. Projekte dalyvavo ir filmuką apie praeities, dabarties ir ateities automobilių madas kūrė mūsų progimnazijos aštuntokai Aistė Prusakovaitė, Greta Navickaitė, Arminas Norvilaitis, Gabrielius Keibas ir Joris Gurskus. Joris Gurskus, 8a klasės mokinys, atliko filmavimo ir montavimo darbus. Galima teigti, kad mūsų filmukas buvo tikrai vykęs: mus aplenkė tik Jono Biliūno gimnazijos baigiamosios klasės komanda, o mes užėmėme antrąją vietą. Galima pasidžiaugti, kad namų darbą atlikome labai gerai, nes komisija skyrė aukštus įvertinimo balus. Aišku, be "namų darbų" ir viktorinos, buvo ir gausybė linksmybių: teminių asmenukių darymas, įvairūs žaidimai ir, be abejo, šokiai iki pat aušros. Gaila, kad nevyko naujų narių krikštynos…. Mes ne tik plėtėme ir gilinome suvokimą, kaip veikia atsinaujinantys energijos šaltiniai, kokia jų reikšmė ir svarba tausojant aplinką, bet ir smagiai leidome laiką su būriu bendraminčių iš Anykščių, Jonavos ir Kretingos rajonų mokyklų.
Arminas Norvilaitis, 8a klasės mokinys,
Skaidrė Kvietkauskienė geografijos mokytoja