APKLAUSA MOKINIMAS

Data, laikas
Planuojamas įvykis
2015-12-01, po 5 pamokų
Aktų salėje vyks 7-8 klasių komandų protmūšis „AIDS: geriau žinoti“. Dalyvauja 7 a,7 b ,8 a,8 b klasių komandos (po 10 dalyvių).
Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, Valentinas Gudėnas, Laima Sakalauskienė
2015-12-03, per 5 pamokq

Fizikos kab. vyks UAB "Labochema" integruota fizikos biologijos pamoka 8 b klasei.
Po 5 pamokų vyks UAB "Labochemos" atstovų diskusija su  biologijos, chemijos, fizikos, informacinių technologijų mokytojais apie naujienas biologijos, fizikos, chemijos ir technologinėms klasėms.
2015-12-04
Mokykloje vyks „Diena be vadovėlio“. Pamokos vyksta be vadovėlių.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė
2015-12-08, 11.00 val.

Kurklių S.Kairio pagrindinėje mokykloje vyks rajono 5 klasių mokinių viktorina „Sveikata - brangiausias turtas“.
Valentinas Gudėnas, Laima Sakalauskienė
2015-12-10, po 6 pamokų
Mokytojų kambaryje vyks Mokytojų tarybos posėdis.
2015-12-11, po 6 pamokų
Kalėdinės eglutės puošimas aktų salėje. Eglutę puošia 8 a ir 8 b klasių mokiniai.
Dalia Keibienė, Eugenijus Šilaika, Stasė Milevičienė, Gitana Valančiūnienė
Bibliotekoje vyksta „Nieko rimto“ leidinių mugė.

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija "Knygų Kalėdos", šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.
   "Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl "Knygų Kalėdos" šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Plačiau

MOKINIUS KVIEČIAME DALYVAUTI
Kviečiame visus 1-8 klasių progimnazijos mokinius dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse (plačiau), tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse "KALĖDŲ STEBUKLAI 2015" (plačiau).

Mokiniams siūlome išbandyti puikias piešimo programas internete (jų diegti nereikia).  Naudodami šias  ir kitas programas galite piešti piešinius konkursams. Pirma programa ir antra programa.

Linkime mokiniams sėkmės !

MOKINIUS KVIEČIAME DALYVAUTI
Žaisk Euro Run

Tau 9–12 metų ir gyveni euro zonos šalyje? Jei taip, gali dalyvauti žaidimo Euro Run varžybose. Šimtas geriausių žaidėjų laimės po naująjį 20 € banknotą išgraviruotame rėmelyje. Varžybos vyks iki 2016 m. vasario 25 d.
Žaidimą rasi čia.

Svečių iš mokytojų fabriko viešnagė
    2015-012-07
Taip, taip, tokie svečiai lankėsi mūsų mokykloje prieš savaitę. Atvykusi  Lietuvos edukologijos universiteto  Ugdymo pagrindų katedros dėstytojų ir studentų grupė būtent taip prisistatė mūsų pradinių klasių mokiniams. Universitetas - būtų kažkas tolimo ir nesuprantamo, o mokytojų fabrikas - taip tik. Svečių grupėje buvo Katedros vedėja doc.dr. A.Žemgulienė, dėstytojai dr. V. Schoroškienė  - vadovėlio „Vaivorykštė“ autorė, prof.S.Poteliūnienė, dr. R.Makarskaitė-Petkevičienė, J.Sidabrienė -vadovėlio „Tišku-tišku“ autorė, lektorė N.Venskuvienė ir šešios  pradinio ugdymo pedagogikos studentės. Plačiau

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje gruodžio 8 d. vyks įspėjamasis  švietimo šakos  streikas

Įspėjamasis streikas vyks gruodžio 8 d. per pirmą ir antrą pamokas

Streike dalyvaujančių  pedagogų pareigos streiko metu:

APIE MUS RAŠO
Gamtininkų būrelio dienoraštis

Plačiau
Gamtos bičiulių išvyka
2015-12-07

Anykščių rajono savivaldybėje saugomas botaninis gamtos paveldo objektas, išskirtinės išvaizdos ąžuolas, turintis šešis kamienus. Ąžuolas stūkso Paelmio kaime, Elmės kraštovaizdžio draustinyje. Iš Anykščių pasiekiamas vykstant keliu Šeimyniškėliai-Lašiniai, ties Pavarių girininkijos miškų ūkio medelynu pasukus į rytus miško keliu. Lapkričio 26 dieną Antano Vienuolio jaunieji gamtos bičiuliai ir nukeliavo prie Elmės šešiakamienio ąžuolo, kuris visiems paliko didelį įspūdį. Daugiau tokių ąžuolų Lietuvoje būtų sunku net su žiburiu rasti. Prisimindami ką išmokome septintoje klasėje, bendromis jėgomis išmatavome ąžuolo aukštį bei kamieno storį. Aišku, į pagalbą atėjo ir prisiminti padėjo geografijos mokytoja Dalia Keibienė bei gamtosaugininkė Rasa. Nepaisant oro sąlygų, kelionė visiems patiko. Dėkojame Anykščių regioniniam parkui už suteiktą galimybę dalyvauti  veikloje.

Aistė Prusakovaitė ir Arminas Norvilaitis, 8a klasės mokiniai

Konferencija "Gamta šalia mūsų"
2015-12-07

Lapkričio 26 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje  vyko Kupiškio rajono pradinių klasių mokinių gamtamokslinė konferencija "Gamta šalia mūsų". Renginyje dalyvavo pradinukai  ir mokytojai  ne tik iš 7 Kupiškio rajono mokyklų, bet  ir iš Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos.
Konferencijos dalyvius pasveikino Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys, Panevėžio  Gamtos mokyklos vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė, etnokultūros būrelis ,,Zbitkai" (vadovė Daiva Palionienė) .
Konferencijoje pradinių klasių mokiniai skaitė parengtus pranešimus. O jų būta įvairiausių!  Anykštėnai 1 b kl. mokiniai Augustė Baužaitė ir Adas Imbrasas skaitė pranešimą ,,Man žirgelis pabalnotas ir duonelė iškepta...'', 4a kl. - Ugnė Pilkauskaitė ir Povilas Pilinka ,, Ai siaudžia gražiai miškas...". Mokiniai, padedami savo mokytojų,  dalyvavo daugelyje gamtamokslinių projektų, tyrinėjo, stebėjo , kas vyksta artimiausioje aplinkoje bei  dalijosi gerąja patirtimi. Mūsų mažieji anykštėnai ne tik skaitė pranešimus, bet ir nusivežė parodyti žirgų inventorių. Ado Imbraso tėvelis dalyviams pasakojo apie žirgą. Iš viso konferencijoje buvo perskaityta 19 pranešimų.
Išklausę visų pranešimų,  dalyviai turėjo galimybę įsivertinti save, pagalvoti, ką darytų kitaip, ir teikė siūlymus kitai konferencijai.
Mokytoja Ilona Tartilienė