APKLAUSA TĖVAMS

Data, laikas
Planuojamas įvykis
2015-12-01, po 5 pamokų
Aktų salėje vyks 7-8 klasių komandų protmūšis „AIDS: geriau žinoti“. Dalyvauja 7 a,7 b ,8 a,8 b klasių komandos (po 10 dalyvių).
Pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė, Valentinas Gudėnas, Laima Sakalauskienė
2015-12-03, per 5 pamokq

Fizikos kab. vyks UAB "Labochema" integruota fizikos biologijos pamoka 8 b klasei.
Po 5 pamokų vyks UAB "Labochemos" atstovų diskusija su  biologijos, chemijos, fizikos, informacinių technologijų mokytojais apie naujienas biologijos, fizikos, chemijos ir technologinėms klasėms.
2015-12-04
Mokykloje vyks „Diena be vadovėlio“. Pamokos vyksta be vadovėlių.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Mažvylienė
2015-12-08, 11.00 val.

Kurklių S.Kairio pagrindinėje mokykloje vyks rajono 5 klasių mokinių viktorina „Sveikata - brangiausias turtas“.
Valentinas Gudėnas, Laima Sakalauskienė
2015-12-10, po 6 pamokų
Mokytojų kambaryje vyks Mokytojų tarybos posėdis.
2015-12-11, po 6 pamokų
Kalėdinės eglutės puošimas aktų salėje. Eglutę puošia 8 a ir 8 b klasių mokiniai.
Dalia Keibienė, Eugenijus Šilaika, Stasė Milevičienė, Gitana Valančiūnienė
Bibliotekoje vyksta „Nieko rimto“ leidinių mugė.

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija "Knygų Kalėdos", šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.
   "Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl "Knygų Kalėdos" šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Plačiau

Iš arti pamatyti Tekančią saulę
2015-12-01

Klasės auklėtoją Eugenijų Šilaiką kalbina Arminas Norvilaitis, 8a klasės mokinys

Turbūt jau daugelis žinote, kad lapkričio mėnesį mūsų, 8a klasės, auklėtojas kyokushin karatė 4 dano meistras Eugenijus Šilaika buvo išvykęs į tolimąją Japoniją, bet tikrai ne kiekvienas girdėjote pasakojimą apie jo nuotykius Tekančios saulės šalyje.
Plačiau

SVEIKINAME PROGIMNAZIJOS KVADRATO KOMANDAS!
2015-11-30

Rajoninės  5-6 klasių kvadrato  varžybos vyko A.Baranausko pagrindinės mokyklos sporto salėje. Mūsų progimnazijos mergaičių komanda, iškovojusi dvi pergales prieš Troškūnų ir Kavarsko komandas ir atkaklioje kovoje pralaimėjusi A.Baranausko pagrindinės mokyklos komandai, iškovojo  garbingą antrąją vietą.
Berniukų varžybose progimnazijos komanda gana lengvai  - "sausu" rezultatu 2:0 -  nugalėjo Troškūnų, A.Baranausko, Kavarsko komandas, iškovojo pirmąją vietą ir čempionų taurę. Plačiau

MOKINIUS KVIEČIAME DALYVAUTI
Kviečiame visus 1-8 klasių progimnazijos mokinius dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse (plačiau), tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse "KALĖDŲ STEBUKLAI 2015" (plačiau).

Mokiniams siūlome išbandyti puikias piešimo programas internete (jų diegti nereikia).  Naudodami šias  ir kitas programas galite piešti piešinius konkursams. Pirma programa ir antra programa.

Linkime mokiniams sėkmės !

MOKINIUS KVIEČIAME DALYVAUTI
Žaisk Euro Run

Tau 9–12 metų ir gyveni euro zonos šalyje? Jei taip, gali dalyvauti žaidimo Euro Run varžybose. Šimtas geriausių žaidėjų laimės po naująjį 20 € banknotą išgraviruotame rėmelyje. Varžybos vyks iki 2016 m. vasario 25 d.
Žaidimą rasi čia.

TAI ĮDOMU
SVEIKINAME

Rajoninis konkursas „Kas gražiau pasipuoš atšvaitais?“
  2015-11-20

Antano Vienuolio progimnazijoje vyko antrasis rajoninis konkursas „Kas gražiau pasipuoš atšvaitais?“. Konkurse dalyvavo šešių rajono mokyklų komandos. Antano Vienuolio progimnazijai atstovavo atrankos turą progimnazijoje laimėjusi 7b klasės komanda „Švieski man vėl“. Taip pat konkurse dalyvavo Viešintų pagrindinė mokykla- daugiafunkcinis centras. Debeikių pagrindinė mokykla. Antano Baranausko pagrindinė mokykla, Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija ir Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazija.
Komandos pristatė labai įdomias namų užduotis, plakatus ir dalyvavo proto mūšyje. Pirmą vietą laimėjo Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos komanda. Antroji liko Antano Vienuolio progimnazijos komanda. Trečiąją vietą laimėjo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda. Sveikiname vienuoliečius!