">
Sveikiname su naujais mokslo metais! Visiems linkime sėkmės!
©Antano Vienuolio progimnazija
2015 www.avienuolis.anyksciai.lm.lt
Puslapis atnaujintas 2015-09-10
Pamoka
Laikas
1
8.00–8.45
2
8.55–9.40
3
9.50–10.35
4
10.55–11.40
5
12.00–12.45
6
12.55–13.40
7
13.50–14.35
Pamokų laikas


Projekto „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ instruktoriai mokys tėvus gerinti santykius su vaikais

    Atrinkus 19-a šalies mokyklų, visuomeninė organizacija "Gelbėkit vaikus", kartu su kitomis institucijomis, nuo šių metų vykdo projektą „Mokykla tėvams ir auklėtojams“. Pagrindinis jo tikslas - sukurti tvaresnį bendradarbiavimą ir toleranciją tarp mokyklos bendruomenės narių.
    Pirmame etape su projektu, ugdymo modeliu „Mokykla tėvams ir auklėtojams“, pirmiausiai buvo supažindinti atrinktų švietimo įstaigų vadovai, administracijos darbuotojai, pedagogai. Visą  pranešimą skaitykite čia

Progimnazija pražydo Tolerancijos gėlėmis

    Lapkričio 15 dieną įvairiose Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigose buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. 1995 m. UNESCO paskelbė lapkričio 16-ąją Tarptautine tolerancijos diena, ir kasmet ją mini daugelis demokratinių valstybių. Tarptautinė tolerancijos diena Lietuvoje jau minima vienuoliktus metus ir kasmet minėjimui pasiūlomas vis kitoks simbolis. Šių metų simbolis – Tolerancijos gėlė.
Mūsų progimnazija jau ne pirmus metus prisijungia prie šios gražios iniciatyvos. Buvo sukurtos įspūdingo grožio gėlės, kurios puoš mokyklą dar ilgai. Tolerancijos gėlės -  pagarbos, susitaikymo, supratimo simbolis – visiems, nuo pačių mažiausių pirmokėlių iki vyriausių aštuntokų, kad mes visi esame skirtingi, bet lygūs,  nors turime skirtingus pomėgius, bet galime draugauti ir gerbti vienas kitą.
Tarptautinę tolerancijos dieną lapkričio 15 d. Lietuvoje minėjo daugiau nei 870 bendrojo ugdymo įstaigų
Susitikimai su rašytojomis      
2013-12-02   

    Lapkričio 27 d. Antano Vienuolio progimnazijoje vyko netradicinės literatūros pamokos pradinių klasių mokiniams. Trečiaklasiams pamoką vedė rašytoja Renata Šerelytė, o ketvirtų klasių mokiniai bendravo su islandų rašytoja Hrund Porsdottir. Viešnios šiltai bendravo su vaikais, atsakė į jų nuoširdžius klausimus, pasakojo apie save, savo kūrybą, skaitė kūrinių ištraukas.
    Rašytoja R.Šerelytė sakė, kad labai laukia Kalėdų, nes tai metas, kai ne tik gauni dovanas, bet ir pats gali dalintis, dovanoti kitiems. Savo žodžius ji patvirtino dovanodama knygą „Krakatukai kosmose“, kuri nukeliavo į „Knygų Kalėdų“ kraitę. O dar dvi naujausias knygas smalsiems, linksmiems ir nepakartojamiems skaitytojams, sužavėjusiems rašytoją, ji pažadėjo atsiųsti paštu.
    Po susitikimų su mokiniais viešnios pasivaikščiojo po mokyklą, aplankė muziejų, audimo būrelio patalpas. Jos ypač susidomėjo autentiškomis audimo staklėmis, gėrėjosi mokinių darbais. Mokykla viešnioms pasirodė jauki ir graži. Vėliau jos vyko į Sakralinio meno centrą, pasikėlė į apžvalgos aikštelę.
    Rašytojos R.Šerelytė ir H.Portsdottir, viešėjusi kartu su mama, džiaugėsi viešnage progimnazijoje.
    Atsisveikindamos jos sakė, kad išsiveža geriausius įspūdžius, perdavė nuoširdžiausius linkėjimus mūsų bendruomenei ir linkėjo gražių knygų ir gerų skaitytojų.


2014 m. sausio 6 d.,
Mokytojai patenkinti specialiais apmokymais, kaip paaugliams diegti socialinius įgūdžius Plačiau skaitykite čia

2014m. vasario 17d. 
VO „Gelbėkit vaikus“ įgyvendino projektą  „Mokykla tėvams ir auklėtojams“Plačiau skaitykite čia

   
Jau greitai Anykščių Antano Vienuolio progimnazija pakvies į „Prancūzų kultūros savaitę Anykščiuose“


    Jau greitai, balandžio 7-11 dienomis, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija pakvies miestelėnus bei miesto svečius į „Prancūzų kultūros savaitę Anykščiuose“. Plačiau skaitykite čia
   

Progimnazijos antrokės darbas eksponuojamas Briuselyje
    Tuojau po Trijų karalių šventės, sausio 7 d. į Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos 2a klasės, vadovaujamos mokytojos Jolitos Karosienės, duris pasibeldė pašto pasiuntinys. Jis atnešė dovaną Vytei Vilūnaitei. Išpakavusi siuntinį mergaitė rado savo piešinio plakatą, mat  rugsėjo 29 dieną Gargžduose vykioje Pasaulinės gyvūnų dienos paminėjimo šventėje jis buvo paskelbtas respublikinio moksleivių piešinių konkurso "Gyvūnas- žmogaus draugas" trečios vietos nugalėtoju. Konkursui moksleiviai iš visos Lietuvos atsiuntė 758 darbus, iš kurių konkurso komisija, vadovaujama dailininkės, Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos ir meno galerijos vadovės Jūratės Stauskaitės, atrinko 13 laimėtojų skirtingose amžiaus grupėse.  Antano Vienuolio progimnazijos 2a klasės mokinė Vytė Vilūnaitė konkurse laimėjo III-ąją vietą 7-10 m. amžiaus grupėje ir buvo apdovanota diplomu bei UAB "Mars Lietuva" dovanomis. Nuo spalio 28 d. konkurso laureatų darbų reprodukcijos buvo eksponuojamos Briuselyje (Belgijos Karalystė) Europos Komisijos ir Lietuvos Respublikos (tuo metu pirmininkaujančios Europos Sąjungos Tarybai) Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos organizuotoje konferencijoje "Kurkime augintinius globojančią Europą". Renginio metu moksleivių darbus turėjo galimybę pamatyti daugiau kaip 450 konferencijos dalyvių.  O šiuo metu piešinio reprodukcija gali pasidžiaugti visi progimnazijos moksleiviai, mokytojai ir  mokyklos svečiai.

SIC tyrimas atskleidė - mokytojai ir tėvai vis dar skirtingai suvokia savo atsakomybes

Skaitykite čia
Priminė skaudžius istorijos puslapius
2014-02-14

    Vasario 14 diena Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje buvo skirta ne tik mylintiems savo artimuosius, šeimą ir draugus, bet ir mylintiems savo valstybę, kurioje yra visų mūsų namai.
Jau prieš pirmą pamoką istorijos mokytojos Audros Steponavičiūtės suburti aštuntokai kiekvienam ateinančiam į mokyklą dalino mažas širdeles su mūsų vėliavos spalvomis. Geltona, žalia, raudona - trys ypatingos spalvos, anot progimnazijos direktorės signatarės Irenos Andrukaitienės, visada kviečia prisiminti laisvę, vienybę ir tikėjimą, mūsų miestelių, laukų ir pievų grožį, pilietiškumą ir tautos kelią, kuris mūsų tautai buvo labai sunkus.
    Plačiau skaitykite ča
2013- 2014m.m. >> 1  2
Sveikesnio pasirinkimo link

        Lietuvos sveikuolių sąjungos projektas „Sveikesnio pasirinkimo link“ keliauja per Lietuvos mokyklas. Projekto tikslas - skatinti sveiką gyvenseną, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius mokyklų bendruomenėse. Jis skirtas 2014 metų  - Vaikų sveikatos metų renginių ciklui.
      2014 metų vasario 5 - 7 dienomis mūsų progimnazijoje mokymus vedė Sveikuolių sąjungos lektorė Sigita Sirutienė , kuri yra dirbusi Visuomenės sveikatos biure sveikos mitybos lektore. 3 b klasės mokiniai aktyviai dalyvavo visuose praktiniuose užsiėmimuose. Užsiėmimų metu ypatingas dėmesys buvo skirtas emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimui, emociniam stabilumui, sąmoningumo skatinimui, stresų valdymui, atsipalaidavimo pratimams bei žaidimams. Vaikams tai buvo naujos patirtys ir atradimai.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė,
3 b klasės mokytoja Ilona Tartilienė