Atmintis gyva, nes liudija

Kasmet sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, languose degančios žvakelės primena - niekas nepamiršta, niekas neužmirštas. Antano Vienuolio progimnazijos mokiniai ir mokytojai jau penktus metus tradiciškai prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija...“. Mokyklos šurmulys dešimčiai minučių nurimo.

Pastatui skendint tamsoje visi susikaupę tyliai išreiškė pagarbą žuvusiems už Tėvynės laisvę 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Progimnazijos fojė sukurta instaliacija papildė atminties dienos temą. Vėliavos kėlimo ceremonijoje prie paminklo Laisvei A. Baranausko aikštėje dalyvavo šeštokai.