DĖKOJAME

1. Mokytojoms Vilei Mikučionytei, Daliai Kireilienei ir 3b klasės mokiniams už dalyvavimą renginyje „Piemenėlių ganiavos pabaigtuvės“.
2. Mokytojai Nijolei Šaltenytei už respublikinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Dvi paukštės“, skirto režisierių G. ir V. Germanavičių atminimui, organizavimą.
3. Mokytojai Astai Striogienei ir progimnazijos mokinių komandai už dalyvavimą „Giesmių šventėje“.
4. Mokytojai Daliai Keibienei ir 6c klasės mokiniams už dalyvavimą „Globalaus švietimo savaitės“ konkurse „Iššūkių savaitė“.
5. Mokytojai Daliai Keibienei už protmūšio, skirto Europos atliekų mažinimo savaitei organizavimą 5-6 klasių mokiniams.