Susitikimas su kariūnais

Lietuvos kariai yra visos šalies pasididžiavimas, viltis ir garbė. Sakoma, kai Tėvynė pavojuje, niekas tada neturi teisių, visi turi tik pareigas. Kariai nuolat pasiruošę apginti Tėvynę, laisvę bei yra savo profesijos profesionalai, galintys pamokyti svarbių dalykų kitus.

Antano Vienuolio progimnazijoje spalio 22 dieną įvyko susitikimas su Panevėžio karo prievolės centro kariais. Susitikimo dalyviai, 3c, 4b, 5a,5c ir 6c klasių mokiniai, mokėsi ne tik išsirikiuoti ir išsiskaičiuoti, bet taip pat išbandė jėgas įvairiose karinėse estafetėse. Visi susitikimo dalyviai gavo dovanų, be to kariūnai išrinko aktyviausius dalyvius bei nugalėtojus, kurie buvo apdovanoti dar ir diplomais.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytoja Skaidrė Kvietkauskienė