„Mokykis išmaniai ateities šalyje“ - partnerių susitikimas Estijoje

2019 m. spalio 14-18 dienomis Erasmus+ KA2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ partnerių susitikimas vyko TÕVL licėjuje Taline. Antano Vienuolio progimnazijos mokytojos V. Raugalienė, V. Gimbutienė ir A. Laskauskienė kartu su kitais projekto dalyviais susipažino su licėjumi, stebėjo atviras pamokas, kurių metu Estijos mokytojos dalinosi darbo patirtimi, demonstravo, kaip taiko išmaniąsias technologijas.

Po keletą pamokų projekto partneriai vedė licėjaus pradinių klasių mokiniams, susipažino ir išbandė mokomąsias priemones, skirtas įvairiems eksperimentams. Vyko veiklų aptarimai. Taip pat šalių, projekto dalyvių, komandos lankėsi vaikų darželyje, kuris glaudžiai bendradarbiauja su licėjumi. Buvo suplanuoti nauji darbai ir veiklos kitam susitikimui Prancūzijoje, kuris įvyks kovo mėnesį.

Laisvu laiku mokytojai lankė senąjį Taliną, grožėjosi senamiesčio gatvelėmis, rotušės aikšte, miesto paslaptis bandė atskleisti „Talino legendų“ labirintuose, kur įmantrių vaizdo technologijų, specialiųjų efektų, multimedijos triukų dėka, pajuto inkvizicijos ir karo baisumus, sužinojo apie alchemikų atradimus, išgirdo labiausiai jaudinančias Talino legendas. Operos ir baleto teatre žiūrėjo operą „Laisvė“.

Pradinių klasių mokytojos V. Gimbutienė ir A. Laskauskienė