Vokiečių kalbos dienos

Spalio 14 ir 18 dienomis Antano Vienuolio progimnazijoje vyko Vokiečių kalbos dienų renginiai, kurie tradiciškai prasidėjo grupės „Skamp“ šiai progai sukurtu himnu „Pakalbam vokiškai – Ja, ich kann“. Mokiniai entuziastingai atliko kūrybines užduotis, žaidė žaidimus ir tikrinosi vokiečių kalbos žinias. Penktų klasių mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos, piešė vokiečių pasakų iliustracijas.

Šeštokai, susiskirstę į grupes , vokiečių kalbos žinias tikrinosi viktorinoje. Teminėse koliažų dirbtuvėse dalyvavo septintų ir aštuntų klasių mokiniai, iš anksto pasirinkę temas. Visiems, besimokantiems vokiečių kalbos, buvo smagu pasitikrinti kalbos žinias ir kūrybiškai pateikti informaciją apie Vokietiją ir kitas vokiškai kalbančias šalis. Aštuntokai domėjosi, kiek progimnazijoje dirbančių mokytojų moka vokiečių kalbą.

Buvo apklaustas 31 mokytojas, iš jų 8 mokėsi mokykloje vokiečių kalbos. Visi dalyvavusieji buvo pamaloninti Gėtės instituto paruoštomis dovanėlėmis.

Vokiečių kalbos mokytoja V.Neniškienė