Kai tėveliai mokytojavo...

Antano Vienuolio progimnazijoje spalio 7-11 dienomis pradinių klasių mokinių laukė staigmena. Vietoje klasės mokytojų šiomis dienomis kai kurias pamokas vedė tėveliai. Jų metu mokiniai mokėsi gaminti muiliukus, kurti gėlių puokštes, kompozicijas iš klevo lapų, kūrė kvapnius pakabukus, pynė iš vytelių, sužinojo, kaip padėti žiemoti paukščiams, daug ir noriai sportavo, mokėsi gatvės šokių, atliko gramatinių ir matematinių užduočių, buvo aktyvūs pamokose apie sveiką mitybą, jausmus ir jų atpažinimą, taip pat piešdami atskleidė įspūdžius, patirtus mokykloje pirmomis rugsėjo dienomis.

Mokinių veiklos, atliktos kartu su tėveliais, nudžiugino ne tik puikiais rezultatais, bet ir suteikė daug gerų emocijų.

Audronė Jakniūnienė, pradinių klasių mokytoja